Home » Shop » Invertek » ODP-2-26010-3H04B-MN
ODP-2-26010-3H04B-MN
Members Save
INVERTEK | ODP-2-26010-3H04B-MN | OPTIDRIVE™ P2 PERFORMANCE | 2.5A IN | 2.1A OUT | 0.75 | 1HP | 500~600V | 3 | 500~600V | 3 | IP66/NEMA4X INDOOR/OUTDOOR
2 in stock (can be backordered)
💰Members get a better price on this item!
Description
OptiDrive™ P2, Performance
Technical Data
Product Type
Series
Available Communications
Current
Horse Power1
kW
Input Phase3
Output Phase3
Voltage In
Voltage Out
IP | NEMA Rating
Frame Size
Built in filter
Outdoor Rated
Disconnnect
Height
Width
Depth
Weight
About Invertek
Invertek Drives Logo
OPT-3-MTPEG-IN
SKU: OPT-3-MTPEG-IN
9 in stock
Members Save
ODP-2-42100-1H04B-MN
SKU: ODP-2-42100-1H04B-MN
3 in stock